ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

2017-18

Διοργανώσεις 2017-2018

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ K18 αγοριών Α' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ K18 αγοριών Β' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ K18 αγοριών Τελική ΦάσηΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ18 κοριτσιών Α' ΟμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ18 κοριτσιών Β' ΟμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ18 κοριτσιών Γ' ΟμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ18 κοριτσιών Δ' ΟμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ18 κοριτσιών Τελική ΦάσηΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ16 αγοριών Α' ΟμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ16 αγοριών Β' ΟμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ16 αγοριών Τελική ΦάσηΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ16 κοριτσιών Α' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ16 κοριτσιών Β' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ16 κοριτσιών Γ' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ16 κοριτσιών Δ' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ16 κοριτσιών Τελική ΦάσηΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ14 αγοριών Α' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ14 αγοριών Β' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ14 αγοριών Τελική ΦάσηΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ14 κοριτσιών Α' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ14 κοριτσιών Β' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ14 κοριτσιών Γ' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ14 κοριτσιών Δ' ΌμιλοςΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ14 κοριτσιών Τελική ΦάσηΠρόγραμμαΑποτελέσματαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΑποτελέσματα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΑποτελέσματα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΑποτελέσματα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΑποτελέσματα

2016-17

Διοργανώσεις 2016-2017

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2015-16

Διοργανώσεις 2015-2016

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2014-15

Διοργανώσεις 2014-2015

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2013-14

Διοργανώσεις 2013-2014

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2012-13

Διοργανώσεις 2012-2013

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2011-12

Διοργανώσεις 2011-2012

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2010-11

Διοργανώσεις 2010-2011

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2010-11

Διοργανώσεις 2010-2011

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2009-10

Διοργανώσεις 2009-2010

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2008-09

Διοργανώσεις 2008-2009

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2007-08

Διοργανώσεις 2007-2008

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2006-07

Διοργανώσεις 2006-2007

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2005-06

Διοργανώσεις 2005-2006

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2004-05

Διοργανώσεις 2004-2005

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2003-04

Διοργανώσεις 2013-2004

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2002-03

Διοργανώσεις 2002-2003

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2001-02

Διοργανώσεις 2015-2016

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογίαΡόστερς
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Εφήβων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΝεανίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΚορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Παμπαίδων
ΠρόγραμμαΒαθμολογία
Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ ΠαγκορασίδωνΠρόγραμμαΒαθμολογία
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΑνδρώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα
Κύπελλο ΟΠΑΠ Β΄ Κατηγορίας ΓυναικώνΠρόγραμμα

2000-01

Υπό Κατασκευή

1999-00

Υπό Κατασκευή

1998-99

Υπό Κατασκευή

1997-98

Υπό Κατασκευή

1996-97

Υπό Κατασκευή

1995-96

Υπό Κατασκευή

1994-95

Υπό Κατασκευή

1993-94

Υπό Κατασκευή

1992-93

Υπό Κατασκευή

1991-92

Υπό Κατασκευή

09.10.17 8:15 pm Σούπερ Καπ Ανδρών Απόλλων ΟΜΟΝΟΙΑ 3 ΠΑΦΙΑΚΟΣ 2 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ 3 ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 0 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1 ΠΑΦΙΑΚΟΣ 3 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 1 17.10.17 8:00 pm Σούπερ Καπ Γυναικών Λευκόθεο ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 20.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 20.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Ελευθερία ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 20.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Αφροδίτη ΠΑΦΙΑΚΟΣ ΑΠΟΕΛ 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΠΑΦΙΑΚΟΣ 31.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 31.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Γυμν. Λατσιών ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ 31.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Κίτιον ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 31.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Ακρόπολη ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝ 03.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Ελευθερία ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΑΦΙΑΚΟΣ 03.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 03.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ ΑΠΟΕΛ 03.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 07.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. 07.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΕΛ 07.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 07.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Απόλλων ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΜΟΝΟΙΑ 10.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 10.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 10.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Αφροδίτη ΠΑΦΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 14.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ AΝΟΡΘΩΣΙΣ 14.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 14.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Γυμν. Λατσιών ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. ΑΠΟΛΛΩΝ 14.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Ακρόπολη ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 17.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Ελευθερία ΟΜΟΝΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 17.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ ΠΑΦΙΑΚΟΣ 17.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 17.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΠΟΕΛ 21.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Κίτιον ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. 21.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 21.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 21.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Απόλλων ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΛ 28.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Ακρόπολη ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. 28.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 28.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 28.11.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 01.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 01.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Αφροδίτη ΠΑΦΙΑΚΟΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 01.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 01.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ ΟΜΟΝΟΙΑ 05.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 05.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Απόλλων ΑΠΟΛΛΩΝ AΝΟΡΘΩΣΙΣ 05.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Κίτιον ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 05.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Γυμν. Λατσιών ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. ΑΕΛ 08.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Ελευθερία ΟΜΟΝΟΙΑ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 08.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 08.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Αφροδίτη ΠΑΦΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 08.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΑΠΟΕΛ 12.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Απόλλων ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 12.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Κίτιον ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ AΝΟΡΘΩΣΙΣ 12.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Γυμν. Λατσιών ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 12.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Ακρόπολη ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. ΑΕΛ 15.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΟΜΟΝΟΙΑ 15.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ ΠΑΦΙΑΚΟΣ 15.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 15.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 19.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ ΑΕΛ 19.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Απόλλων ΑΠΟΛΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 19.12.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. 05.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Αφροδίτη ΠΑΦΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 05.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. ΑΠΟΕΛ 12.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 05.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 05.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Ελευθερία ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 09.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Ακρόπολη ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 30.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ AΝΟΡΘΩΣΙΣ 09.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ AΝΟΡΘΩΣΙΣ 09.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Γυμν. Λατσιών ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 09.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Κίτιον ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 12.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 12.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 12.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Αφροδίτη ΠΑΦΙΑΚΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 16.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Κίτιον ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 16.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 16.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕΛ 16.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Απόλλων ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. 19.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΠΟΕΛ 19.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. ΠΑΦΙΑΚΟΣ 19.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 19.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Ελευθερία ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 23.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ ΑΠΟΛΛΩΝ 26.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 23.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Γυμν. Λατσιών ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 30.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Γυμν. Λατσιών ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 26.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Αφροδίτη ΠΑΦΙΑΚΟΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 23.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Ακρόπολη ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. AΝΟΡΘΩΣΙΣ 26.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. ΟΜΟΝΟΙΑ 26.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 30.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Κίτιον ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΑΕΛ 30.01.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Απόλλων ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 02.02.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 06.02.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Ακρόπολη ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 02.02.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΠΑΦΙΑΚΟΣ 02.02.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 02.02.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Ελευθερία ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΠΟΕΛ 06.02.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 06.02.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 06.02.18 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.